Yüzüklerin Efendisi 1

Der Herr der Ringe: Die Gefährten

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Yüzüklerin Efendisi 1 filminin bilgileri

Der Herr der Ringe: Die Gefährten

Yüzüklerin Efendisi 1 2001 8.8 Dublaj & Altyazı
Film Süresi

178 Dakika

KategoriDram FilmleriFantastik FilmlerMacera FilmleriTürkçe Dublaj Yönetmen

Peter Jackson

Oyuncular

Alan Howard, Noel Appleby, Sean Astin, Sala Baker, Sean Bean, Cate Blanchett, Orlando Bloom, Billy Boyd, Marton Csokas, Megan Edwards, Michael Elsworth, Mark Ferguson, Ian Holm

Yüzüklerin Efendisi 1 filmi, dünya tarihini değiştirecek olan yüzüğün yok edilmesi için verilen mücadeleyi anlatmaktadır. Yıllar önce yapılan ve kandan başka bir şey getirmeyen yüzük yıllar sonra bir hobbit tarafından tesadüf eseri bulunur. Gandalf ve hobbitin yiğeni Frodo, Sauron'u engellemek ve yüzüğü yok etmek için bir yolculuğa çıkarlar. İkili yüzüğün tek yok edilebileceği yer olan Mordor'a doğru yakın dostlarıyla birlikte maceraya atılırlar. Orta Dünya'nın kaderi artık ikisinin elindedir.

Yüzüklerin Efendisi 1 filmin oyuncu kadrosunda Alan Howard, Noel Appleby, Sean Astin, Sala Baker, Sean Bean, Cate Blanchett, Orlando Bloom, Billy Boyd, Marton Csokas, Megan Edwards, Michael Elsworth, Mark Ferguson, Ian Holm gibi isimler yer almaktadır.

Macera Dram ve Fantastik türü filmi seven siz değerli izleyicilerimiz için  sitemize ekledik.Yorumlarınızla birlikte bizlere destek olabilirsiniz.

Filme Yorum Yaz
Yorumlar
16.09.2019
Yüzüklerin efendisi serisi çok güzel kesinlikle izlemenizi öneririm