Yusuf Yusuf

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Yusuf Yusuf filminin bilgileri

Yusuf Yusuf

Yusuf Yusuf 2014 3.6 Yerli Film
Film Süresi

93 Dakika

Ülke

Türkiye

KategoriKomedi FilmleriTürk FilmiYerli Filmleri Yönetmen

Ersoy Güler

Oyuncular

Ali Sunal, Burak Satibol, Oya Basar, Sinem Uslu, Hakan Akin, Sezai Altekin, Baha Bayirli, Duygu Bayirli

Yusuf isimli bir adamın, çocukluğundan beri arabalara olan tutkusunu ve bir yarışçı olma hayallerini konu edinmektedir. Çocukluğundan itibaren hayallerinin peşinde giden Yusuf, gerçek hayatın acımasızlığı yüzünden şansı bir türlü yaver gitmez. Hayalleri konusunda artık umutsuz olan Yusuf, Ankara'da dolmuş şöförlüğü yaparak hayatını geçirmektedir. Artık onun tutkusu ise modifiye olmuştur. Bir gün yine dolmuş sürdüğü sırada bir pazaz dolmuşuna biner fakat bu papaz göründüğünden farklıdır. Ankara'ya gelen Papa'ya suikast düzenleme planı olan bu adamın adı da Yusuf'tur. Artık iki Yusuf bir dolmuşun içindedir ve biri can almaya çalışırken diğeri can kurtarmak için çabalayacaktır.

2014 yılı Türk yapımı bir film olan Yusuf Yusuf'un oyuncu kadrosunda Ali Sunal, Burak Satibol, Oya Basar, Sinem Uslu, Hakan Akin, Sezai Altekin, Baha Bayirli ve Duygu Bayirli gibi tanındık yüzler yer almıştır. 

Ersoy Güler'in senaryosunu yazıp yönetmenliğini yaptığı Yusuf Yusuf 2014 yerli filminin yapımcılığını ise Süreç Film üstlenmiştir.

Filme Yorum Yaz