BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Yeter filminin bilgileri

Enough

Yeter 2002 6.7 Türkçe Dublaj
Film Süresi

114 Dakika

Ülke

ABD

KategoriDram FilmleriGerilim FilmleriSuç FilmleriTürkçe DublajYabancı Film Yönetmen

Andrew Menzies

Oyuncular

Jennifer Lopez, Billy Campbell, Juliette Lewis, Dan Futterman, Fred Ward, Bill Cobbs, Jeff Kober, Bruce A. Young, Tessa Allen, Christopher Maher

2002 yapımı Enough, Jennifer Lopez'in başrolünde oynadığı, şiddetli bir ilişkiden kurtulmaya çalışan bir kadının hikayesini anlatan bir dram filmidir.

Film, Slim Hiller adında genç bir kadının, kocası Mitch Hiller'in fiziksel ve duygusal istismarıyla mücadele eden bir hayatı anlatıyor. Mitch, kontrolcü ve kıskanç bir adamdır ve Slim'in hayatını her yönden kontrol etmeye çalışır. Slim, kocasının davranışlarından bıkmış ve ondan kurtulmak istemektedir. Bir gün, Slim, Mitch'in başka bir kadınla olduğunu öğrenir. Bu, Slim'in son damla olur ve kocasından ayrılmaya karar verir. Ancak Mitch, Slim'den ayrılmasına izin vermek istemez. Onu takip eder, tehdit eder ve hatta dövmeye çalışır. Slim, kocasından kurtulmak için bir yakın dövüş kursuna başlar. Bu kurs ona, kendini savunmak ve kocasından kurtulmak için gereken gücü verir.

Filmin yönetmenliğini Michael Apted üstleniyor. Filmin senaryosu, Barbara Freemen ve Wesley Strick tarafından yazılmıştır. Film, eleştirmenler tarafından olumlu eleştiriler aldı. Jennifer Lopez'in performansı büyükövgü topladı.

 

Filme Yorum Yaz