Venüs'te Görüşürüz

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Venüs'te Görüşürüz filminin bilgileri

See You on Venus

Venüs'te Görüşürüz 2023 5.9 Dublaj & Altyazı
Film Süresi

94 Dakika

Ülke

ABD

Kategori2023 FilmleriDram FilmleriRomantik FilmlerTürkçe AltyazıTürkçe DublajYabancı Film Yönetmen

Joaquín Llamas

Oyuncular

Virginia Gardner, Rob Estes, Alex Aiono, Isabel Serrano, Bernard Bullen, Eowyn Nyby Krieger, Cristina Artacho, Alex Astort-Fabra

Ölümcül bir hastalığa yakalanan ve artık hayatının son günlerini yaşayan 18 yaşındaki öksüz genç kız Mia, içinde taşıdığı son arzuyu gerçekleştirmeye karar verir. Bunun için Avrupa'ya giderek, biyolojik annesini bulup geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinmeye ve hatta onunla tanışmayı düşünmektedir. Ancak içindeki ölümcül hastalığın getirdiği kırılganlıkla, tek başına bu zorlu yolculuğa çıkmak ona güç gelir.

Umutlarını yitirmeye başlamışken, kaderiyle kesişecek olan iyi kalpli bir genç adam olan Kyle ile tanışır. Başlangıçta zıt karakterleri olduğu için her konuda ters düşerler. Fakat Mia'nın kararlılığı ve içinde taşıdığı hayat dolu enerji, Kyle'yi etkiler. Birlikte geçirdikleri zaman, aralarında güçlü bir bağ oluşmasına sebep olur. Mia, hayatındaki son dileğini gerçekleştirebilmek için Kyle'ı yanına çağırır ve onu, bu önemli ve duygu yüklü yolculuğunda kendisine eşlik etmesi için ikna eder. İkilinin birlikte çıktıkları bu yolculuk, sadece Avrupa'nın büyülü atmosferini keşfetmekle kalmaz, aynı zamanda içsel bir yolculuğa da dönüşür.

Filme Yorum Yaz