Uzaklarda Arama

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Uzaklarda Arama filminin bilgileri

Uzaklarda Arama

Uzaklarda Arama 2015 4.6 Yerli Film
Film Süresi

115 Dakika

Ülke

Turkey

KategoriDram FilmleriKomedi FilmleriRomantik FilmlerTürk FilmiYerli Filmleri Yönetmen

Soykut Turan

Oyuncular

Mustafa Uğurlu, Mehtap Bayri, Sema Keçik, Sevda Erginci, Serkan Şenalp, Yağmur Ünal, Kaan Urgancıoğlu, Ekin Türkmen, Pınar Göktaş, Elif Atakan

Uzaklarda Arama, küçük bir kasabada yaşayan 9 yaşındaki Yusuf'un, şehrin merkezinden kasabaya taşınan bir pavyonun kadınlarıyla olan arkadaşlığını konu alan bir filmdir.

9 yaşındaki Yusuf, kasabanın kenar mahallesinde yaşayan, annesiyle birlikte büyüyen bir çocuktur. Yusuf, pavyonu ve pavyondaki kadınları çok sever. Pavyon, Yusuf'un hayatındaki tek eğlence kaynağıdır.Pavyon, şehir merkezindeki yerini kaybeder ve bir kasabaya taşınır. Bu durum, Yusuf'u çok üzer. Yusuf, pavyonun kasabaya taşınmasıyla birlikte, pavyondaki kadınları bir daha göremeyeceğinden korkar.Pavyonun kasabaya taşınması, kasabanın kadınları arasında da gerginliklere neden olur. Pavyondaki kadınlar, kasabanın geleneksel değerlerine aykırı olarak görülmekte ve kasaba halkı tarafından dışlanmaktadır. Pavyonun kasabaya taşınmasıyla birlikte, Yusuf'un hayatında da önemli değişiklikler olur. Yusuf, pavyondaki kadınlarla daha yakın ilişkiler kurmaya başlar ve onların hayatlarını daha yakından tanıma fırsatı bulur. Bu süreçte, Yusuf, pavyondaki kadınların aslında çok iyi insanlar olduğunu fark eder.

Filme Yorum Yaz