Toprak Ana

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Toprak Ana filminin bilgileri

Earth Mama

Toprak Ana 2023 6.4 Dublaj & Altyazı
Film Süresi

101 Dakika

Ülke

ABD

Kategori2023 FilmleriDram FilmleriTürkçe AltyazıTürkçe DublajYabancı Film Yönetmen

Patrick Ghislain

Oyuncular

Tia Nomore, Erika Alexander, Keta Price, Doechii, Sharon Duncan-Brewster, Bokeem Woodbine, Kami Jones, Slim Yani, Dominic Fike, Bruhfromlastnight

Earth Mama, 2023 yapımı bir Amerikan drama filmidir. Tia Nomore'un yönettiği ve yazdığı film, hamile bir bekar annenin, çocuklarını koruyucu aileden geri almak için Bay Area topluluğuna katılma çabalarını anlatıyor.

Film, Gia (Tia Nomore) adlı genç bir kadının hikayesini anlatıyor. Gia, iki çocuğuyla birlikte yaşarken uyuşturucu bağımlılığı nedeniyle çocuklarını koruyucu aileye vermek zorunda kalır. Gia, çocuklarını geri almak için kararlıdır ve Bay Area'ya taşınır. Gia, Bay Area'da Miss Carmen (Erika Alexander) adlı bir kadınla tanışır. Miss Carmen, Gia'ya destek olur ve ona yeni bir başlangıç ​​yapması için yardım eder. Gia, Miss Carmen'in yardımıyla, çocuklarını geri almak için gerekli adımları atmaya başlar. Gia, aynı zamanda Miles (Dominic Fike) adlı bir adamla tanışır. Miles, Gia'ya aşık olur ve ona destek olur. Gia, Miles'ın desteğiyle, çocuklarını geri almak için mücadelesinde daha da güçlenir.

Film, Gia'nın çocuklarını geri almak için verdiği mücadeleyi ve bu süreçte karşılaştığı zorlukların üstesinden gelmesini anlatıyor. Film, aynı zamanda, dayanışmanın ve destekleyici bir topluluğun gücünü de vurguluyor.

Filme Yorum Yaz