Sihirli Flüt

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Sihirli Flüt filminin bilgileri

The Magic Flute

Sihirli Flüt 2022 6.4 Dublaj & Altyazı
Film Süresi

125 Dakika

Ülke

Germany

Kategori2022 FilmleriAile FilmleriFantastik FilmlerMacera FilmleriTürkçe AltyazıYabancı Film Yönetmen

Stefan Konarske

Oyuncular

Jack Wolfe, F. Murray Abraham, Iwan Rheon, Jeanne Goursaud, Amir Wilson, Stéfi Celma, Wilson Gonzalez Ochsenknecht, Steffen Mennekes, Niamh McCormack, Waldemar Kobus

Tim isimli genç bir adam, hayatı boyunca Mozart All Boys Müzik Okulu'na gitmenin hayalini kurmuştur. Bu prestijli okul, müzik tutkusuyla yanıp tutuşan genç yeteneklerin buluşma noktasıdır. Ancak Tim, okuldaki ilk günlerinde beklenmedik zorluklarla karşılaşır ve hayalini süsleyen yerin gerçekliğiyle yüzleşir. İlk engeli, düşmanca bir müdürle karşılaşmasıdır. Müdür, sert ve otoriter tavırlarıyla Tim'i rahatsız eder ve okuldaki atmosferi olumsuz etkiler. 

Bununla birlikte, Tim'in hayatındaki bir diğer zorluk da ilk aşkının stresidir. Okulda tanıştığı bir kız, Tim'in kalbini çalar, ancak karşılıklı duyguların karmaşası Tim'in okul yaşamında zorlu bir denge kurmasını zorlaştırır. Bu sırada Tim, bu zor zamanlarda kendini rahatlatmak için okulun kütüphanesine gider ve orada bir kitap rafında mistik bir geçit keşfeder. Bu geçitten geçtiğinde, kendisini Mozart'ın ünlü Sihirli Flüt operasının hayal gücünün sınırsız olduğu ve Gecenin Kraliçesi'nin hüküm sürdüğü fantastik bir evrende bulur.

Filme Yorum Yaz