The Gangster, the Cop, the Devil

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

The Gangster, the Cop, the Devil filminin bilgileri

악인전

The Gangster, the Cop, the Devil 2019 7.8 Türkçe Altyazı
Film Süresi

109 Dakika

Ülke

Güney Kore

KategoriAksiyon FilmleriGerilim FilmleriSuç Filmleri Yönetmen

Sylvester Stallone

Oyuncular

Ma Dong-seok, Kim Moo-yul, Kim Sung-kyu, Choi Chul-min, Heo Dong-won, Yoo Jae-myung, Lee Seo-hwan, Oh Hee-joon, Kim Gyu-ri, Yoo Seung-mok

2019 yapımı The Gangster, The Cop, The Devil filmi, tanık olduğu cinayetin suçlularının yakalanması için polisle iş birliği yapmak zorunda kalan bir mafya babasının hikayesini konu ediyor.

Organize suçlar işleyen Jang Dong-su, bir seri katilin kurbanı olur. Ancak, seri katil o kadar dikkatli bir şekilde kurbanlarını öldürmüştür ki, ortada Jang Dong-su'dan başka hiçbir tanık kalmamıştır.

Jang Dong-su, seri katilin yakalanması için polise gitse de, polis ona inanmaz. Bu sırada, seri katil bir polis memuru olan Jung Tae-suk'un kızına da saldırır.

Jang Dong-su ve Jung Tae-suk, ortak bir düşmana sahip olduklarını fark eder ve seri katili yakalamak için birlikte çalışmak zorunda kalırlar.

Film, Güney Kore sinemasının en başarılı filmlerinden biri olarak kabul ediliyor. Film, aksiyon, gerilim ve suç unsurlarını ustalıkla harmanlıyor. Filmin yönetmenliğini Lee Won-tae üstlenirken, başrollerde Ma Dong-seok, Kim Moo-yeol ve Kim Sung-kyun yer alıyor.

Filme Yorum Yaz