The Boys in the Boat

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

The Boys in the Boat filminin bilgileri

The Boys in the Boat

The Boys in the Boat 2023 8.5 Dublaj & Altyazı
Film Süresi

124 Dakika

Ülke

ABD

Kategori2023 FilmleriBiyografi FilmleriDram FilmleriTarihi FilmlerTürkçe AltyazıYabancı Film Yönetmen

Lucinda Syson

Oyuncular

Callum Turner, Joel Edgerton, Jack Mulhern, Sam Strike, Luke Slattery, Thomas Elms, Tom Varey, Bruce Herbelin-Earle, Wil Coban, Hadley Robinson

The Boys in the Boat, 1930'ların Büyük Buhran döneminde Washington Üniversitesi'nin kürek takımının 1936 Berlin Olimpiyatları'nda altın madalya kazanmalarına kadar geçen hikayesini konu alıyor.

Film, Joe Rantz, ailesini kaybeden ve zorlu bir çocukluk geçiren bir gençtir. Joe'nun kürek çekmeye olan yeteneği, onu Washington Üniversitesi'nin kürek takımına girmeye teşvik eder. Takım, Al Ulbrickson adında sert ve disiplinli bir koç tarafından yönetilmektedir. Ulbrickson, takımdan olağanüstü şeyler yapmalarını ister. Joe ve takım arkadaşları, Ulbrickson'ın zorlu antrenmanlarına katlanır ve birlikte güçlü bir bağ kurarlar. Takım, 1936 Berlin Olimpiyatları'na katılmaya hak kazanır. Olimpiyatlarda, Joe ve takım arkadaşları, Nazi Almanyası'nın ev sahipliği yaptığı bir ortamda yarışırlar. Joe ve takım arkadaşları, zorlu rakiplerini yenerek altın madalya kazanırlar.

Filme Yorum Yaz