Kuşatılmış

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Kuşatılmış filminin bilgileri

Surrounded

Kuşatılmış 2023 5.8 Dublaj & Altyazı
Film Süresi

100 Dakika

Ülke

Canada

Kategori2023 FilmleriAksiyon FilmleriDram FilmleriTürkçe AltyazıWestern FilmleriYabancı Film Yönetmen

Mic Rodgers

Oyuncular

Letitia Wright, Jamie Bell, Michael Kenneth Williams, Jeffrey Donovan, Kevin Wiggins, Brett Gelman, Luce Rains, Andrew Pagana, Augusta Allen-Jones, Herman Johansen

"Surrounded" filminde, 1860'ların sonlarında geçen bir batı tarzı macera hikayesi anlatılmaktadır. Eski bir Buffalo Askeri olan Moses "Mo" Washington, köle sahibi babasından miras kalan değerli bir altın madenini talep etmek için Batı'ya doğru yola çıkar. Ancak bu yolculuk, Mo için hem fiziksel hem de zihinsel olarak zorlu bir sınav olacaktır.

Mo, refakatsiz bir Siyah kadın olarak, acımasız ve tehlikeli bir dünyada hayatta kalmak zorundadır. Kendisini korumak ve tehlikelerden kaçınmak için bir erkek kılığına girer ve derin sınırlara doğru ilerler. Yolculuğu sırasında, kader onu posta arabası saldırısına uğramış bir kanun kaçağının tutsağı yapar. Mo, kendisini tutsak alması için görevlendirilmiştir, ancak suçlu ve onun çetesiyle başa çıkarken, Mo'nun cesur yanı ortaya çıkar.

Tehlikeli kaçak ve onun çetesi tarafından kuşatılmışken, Mo, vahşi doğa ve zorlu hayatta kalma mücadeleleriyle yüzleşmek zorunda kalır. Bu süreçte, Mo, içindeki gücü ve kararlılığı keşfeder. Kendisini aşmak, sınırlarını zorlamak ve altın madeninin peşindeki sırları ortaya çıkarmak için cesaretini kullanır. Bu süreçte büyük bir kişisel dönüşüm geçirir.

Filme Yorum Yaz