Sen Sağ Ben Selamet

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Sen Sağ Ben Selamet filminin bilgileri

Sen Sağ Ben Selamet

Sen Sağ Ben Selamet 2016 1.8 Yerli Film
Film Süresi

110 Dakika

Ülke

Turkey

KategoriKomedi FilmleriTürkçe DublajYerli Filmleri Yönetmen

Ersoy Güler

Oyuncular

Burçin Bildik, Tuvana Türkay, Ufuk Özkan, Lale Başar, Ayçin İnci, Hakan Karaman, Hasan Küçükçetin, Murat Kocacık, Müge Uzel, Alper Erze

Cezaevinden tahliyesine iki gün kalan Selamet, müebbet cezası olan koğuş arkadaşı Sansar ile birlikte bir nakil aracıyla seyahat etmektedir. Yol kenarında bir benzinliğe uğradıklarında, başka bir nakil aracıyla çarpışırlar ve araçlar yanmaya başlar. Selamet ve Sansar, araçtan kurtulmayı başarır, ancak Goril Behlül adında bir gangster de araçlardan kurtulur. Goril Behlül, bir banka soygunu planlamaktadır ve bu planı için nakil aracını kullanmak istemektedir. Selamet, Sansar ve Goril Behlül, birlikte benzinlikten kaçar. Yol boyunca, kendilerini polislerden ve diğer suçlulardan korumaya çalışırlar. Üçlü, sonunda, Goril Behlül'ün banka soygunu planını bozmayı başarır.

Sen Sağ Ben Selamet, 2016 yılında gösterime giren, yönetmenliğini ve senaristliğini Ersoy Güler'in üstlendiği bir Türk komedi filmidir. Filmin başrollerinde Burçin Bildik, Ufuk Özkan ve Tuvana Türkay yer almaktadır.

Filme Yorum Yaz