Sen Kiminle Dans Ediyorsun?

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Sen Kiminle Dans Ediyorsun? filminin bilgileri

Sen Kiminle Dans Ediyorsun?

Sen Kiminle Dans Ediyorsun? 2017 5.6 Yerli Film
Film Süresi

106 Dakika

Ülke

Turkey

Kategori2017 FilmleriDram FilmleriKomedi FilmleriTürk FilmiYerli Filmleri Yönetmen

Burak Aksak

Oyuncular

Binnur Kaya, Demet Özdemir, Uraz Kaygılaroğlu, Okan Çabalar, Nergis Öztürk, Bora Cengiz, Berat Yenilmez, Meltem Gülenç, Hakan Salınmış, Gülsüm Alkan

2017 yapımı Sen Kiminle Dans Ediyorsun? filmi, Burak Aksak'ın yazıp yönettiği, Demet Özdemir, Buğra Gülsoy ve Alican Yücesoy'un başrollerinde yer aldığı, Türk romantik komedi filmidir.

Film, ailesinin vefatının ardından psikolojik sorunlarla boğuşan Aysel'in, dans sayesinde hayata yeniden tutunma hikâyesini anlatıyor. Aysel, ailesinin vefatının ardından psikolojik sorunlarla boğuşan bir genç kadındır. Hayatı boyunca en büyük tutkusu dans etmektir. Ancak ailesinin kaybıyla birlikte dans etmeyi bırakmıştır. Bir gün, Aysel'in psikiyatrı, onu dansa başlaması için teşvik eder. Aysel, psikiyatrının tavsiyesi üzerine Şengül Dans Okulu'na kayıt olur. Aysel, dans okulunda Şengül'ün desteğiyle yavaş yavaş hayata dönmeye başlar. Dans, Aysel'e hem fiziksel hem de ruhsal olarak iyi gelir. Aysel, dans sayesinde yeni arkadaşlıklar kurar ve kendini yeniden keşfeder.

Filmin başrollerinde Aysel karakterini canlandıran Demet Özdemir, Buğra Gülsoy ve Alican Yücesoy yer alıyor.

Filme Yorum Yaz