Self Reliance

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Self Reliance filminin bilgileri

Self Reliance

Self Reliance 2024 4.3 Türkçe Altyazı
Film Süresi

89 Dakika

Ülke

ABD

Kategori2024 FilmleriKomedi FilmleriTürkçe AltyazıYabancı Film Yönetmen

Maggie Fung

Oyuncular

Jake Johnson, Anna Kendrick, Natalie Morales, Andy Samberg, Mary Holland, Emily Hampshire, Nancy Lenehan, Daryl J. Johnson, Miriam Flynn, Boban Marjanović

2023 yapımı Self Reliance filmi, sıkıcı bir hayat yaşayan Tommy'nin, kendisini öldürmeye çalışan avcıları zekasıyla alt etmesi gereken bir oyun oynayarak 1 milyon dolar kazanması için bir davet alması ile başlar. Oyun tehlikeli ve ölümcül bir kumar gibi görünse de Tommy, oyunda bir boşluk olduğunun farkına varır. Bu durum onu hayatta kalmasına yardımcı olacak beklenmedik bir ekip kurmaya yöneltir. Ekipte, Tommy'nin eski sevgilisi, bir güvenlik görevlisi, bir sosyal medya influencer'ı ve bir çocuk psikoloğu yer alır. Bu birbirinden farklı karakterler, Tommy'nin hayatta kalmasına yardımcı olmak için birlikte çalışırlar. Film, Tommy'nin hayatta kalma mücadelesini, arkadaşlık ve aile bağlarını konu alıyor. Aynı zamanda, bireysellik ve toplum arasındaki ilişkiyi de sorguluyor.

Filmin başrollerinde Jake Johnson, Emily Hampshire, Wayne Brady, Mary Holland, Anna Kendrick, Christopher Lloyd, Bjorn Johnson ve Andy Samberg yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise Scott Aukerman üstleniyor.

Filme Yorum Yaz