BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

R.M.N. filminin bilgileri

R.M.N.

R.M.N. 2022 7.1 Türkçe Dublaj
Film Süresi

125 Dakika

Ülke

Belçika

Kategori2022 FilmleriDram FilmleriTürkçe DublajYabancı Film Yönetmen

Pascal Caucheteux

Oyuncular

Marin Grigore, Judith State, Macrina Bârlădeanu, Orsolya Moldovan, András Hatházi, Rácz Endre, József Bíró, Ovidiu Crișan, Zoltán Deák, Cerasela Iosifescu

2022 yapımı R.M.N. filmi, Cristian Mungiu tarafından yönetilen ve yazılan bir drama filmidir. Film, Romanya'nın Transilvanya bölgesindeki bir köyde yaşayan bir grup insanın Noel tatili sırasında yaşadıkları olayları anlatıyor.

Filmin başrolünde Matthias (Marin Grigore) adlı bir adam var. Matthias, Almanya'da yaşayan bir Romanyalıdır. Noel tatili için ailesinin yanına, Transilvanya'daki köyüne döner. Matthias, oğlu Rudi'nin (Bogdan Dumitrache) annesi Ana (Judith State) ile birlikte yaşadığını ve Rudi'nin davranışlarında bazı sorunlar olduğunu öğrenir. Ayrıca, köyde bir dizi şüpheli olay yaşanmaktadır.

Matthias, Rudi'nin sorunlarının nedenini bulmaya çalışırken, köyde yaşanan olaylara da karışır. Köy halkı, olayların sorumlusu olarak Romanya'ya yeni gelen bir grup göçmeni suçlamaktadır. Matthias, bu duruma karşı çıkar ve göçmenlerin masum olduğunu savunur.

Filme Yorum Yaz