Paris Hatıraları

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Paris Hatıraları filminin bilgileri

Revoir Paris

Paris Hatıraları 2023 6.9 Dublaj & Altyazı
Film Süresi

105 Dakika

Ülke

France

Kategori2023 FilmleriDram FilmleriTürkçe AltyazıTürkçe DublajYabancı Film Yönetmen

Alice Winocour

Oyuncular

Virginie Efira, Benoît Magimel, Grégoire Colin, Maya Sansa, Amadou Mbow, Nastya Golubeva Carax, Anne-Lise Heimburger, Sofia Lesaffre

Revoir Paris (2023), Alice Winocour'un yönettiği bir Fransız drama filmidir. Film, bir terörist saldırısından kurtulan ve yaşadığı travmadan kurtulmak için anılarını birleştirmeye çalışan bir kadının hikayesini anlatıyor.

Mia, bir sonbahar akşamı Paris'te bir restoranda bir akşam yemeği yerken, bir terörist saldırısına maruz kalır. Saldırıda birçok kişi ölür ve Mia, saldırıdan ağır yaralı olarak kurtulur. Olayın ardından üç ay geçer. Mia, hala saldırının travmasını atlatmaya çalışmaktadır. Yaşadığı olayı hatırlamakta güçlük çekmektedir ve günlük hayatını sürdürmekte zorlanır. Mia, iyileşmek için saldırıdan kurtulan diğer kişilerle konuşmaya karar verir. Bu kişilerden biri, saldırı sırasında Mia'nın elini tutan ve onu kurtarmaya çalışan Senegalli bir gençtir. Mia, genç adamı bulmak için Paris'i dolaşmaya başlar. Bu süreçte, saldırının ve travmanın etkilerini daha derinden anlamaya başlar.

Filme Yorum Yaz