Para Avı

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Para Avı filminin bilgileri

Kill Shot

Para Avı 2023 4.1 Dublaj & Altyazı
Film Süresi

93 Dakika

Ülke

ABD

Kategori2023 FilmleriAksiyon FilmleriGerilim FilmleriTürkçe AltyazıTürkçe DublajYabancı Film Yönetmen

Rib Hillis

Oyuncular

Rib Hillis, Rachel Cook, Todd Gordon, Ari Novak, Xian Mikol, Mara Ohara, Anaya Patel, Jeff Medley, Bobby Maximus, Joe Cebula

Film, Afganistan'dan Kanada'ya giderken bir uçak kazasında çalınan 100 milyon dolarlık bir paranın hikayesini anlatıyor. Bir grup terörist, Afganistan'daki kaçakçılara ait olan bu parayı ele geçirir ve Kanada'ya kaçmaya çalışır. Ancak uçak, Kanada sınırında arızalanır ve yere çakılır. Teröristler, uçağın enkazında parayı aramaya başlar ancak pilot, parayla birlikte ortadan kaybolmuştur.

Bu sırada, uçak kazasının olduğu ormanda bir kadın ve adam geyik avına çıkmaktadır. Ormanda ilerlerken pilotun cansız bedenini ve para dolu çantayı bulurlar. İkili, parayı gizlice alır ancak kendilerini büyük bir tehlikenin içerisinde bulurlar. Teröristler, parayı bulmak için her şeyi yapmaya hazırdır ve ikili, hayatta kalmak için mücadele etmek zorundadır.

Para Avı (Kill Shot), 2023 yapımı bir Amerikan aksiyon filmidir. Filmin yönetmenliğini Ari Novak, senaristliğini ise Ari Novak ve Rib Hillis üstlenmiştir. Filmin başrollerinde Rib Hillis, Rachel Cook ve Bobby Maximus yer almaktadır.

Filme Yorum Yaz