Organize İşler Sazan Sarmalı

Organize İşler Sazan Sarmalı

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Organize İşler Sazan Sarmalı filminin bilgileri

Organize İşler Sazan Sarmalı

Organize İşler Sazan Sarmalı 2019 5.7 Yerli Film
Film Süresi

121 Dakika

Ülke

Turkey

Kategori2019 FilmleriAksiyon FilmleriKomedi FilmleriSuç FilmleriTürk FilmiYerli Filmleri Yönetmen

Yılmaz Erdoğan

Oyuncular

Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Atakan Çelik, Bensu Soral, Safa Sarı, Güven Kıraç, Okan Çabalar, Mahir İpek, Ahmet Mümtaz Taylan

Organize İşler Sazan Sarmalı, İstanbul'un suç dünyasının en büyük dolandırıcısı Asım Noyan'ın kızı Nazlı'nın dolandırılmasıyla başlar. Nazlı, internet üzerinden tanıştığı bir adam tarafından dolandırılır. Bu durum, Asım Noyan'ı çok öfkelenir ve bir intikam planı kurar. Asım Noyan, çetesini toplar ve "sazan sarmalı" adı verilen bir üç kağıda başlar. Bu üç kağıda göre, Asım Noyan, Nazlı'yı dolandıran adamla bir iş görüşmesi yapar. Bu görüşmede, Asım Noyan, adamın parasını geri almak için ondan bir oyun oynamasını ister. Adam, bu oyuna ikna olur ve Asım Noyan'ın çetesine katılır. Asım Noyan ve çetesi, bu üç kağıdı kullanarak birçok insanı dolandırır. Ancak, bu üç kağıt, beklenmedik bir şekilde ters gider. Bu durum, Asım Noyan ve çetesini büyük bir tehlikenin içine sokar.

Organize İşler Sazan Sarmalı, 2019 yılında gösterime giren bir Türk komedi filmidir. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Yılmaz Erdoğan üstlenmiştir. Filmin başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç ve Ahmet Mümtaz Taylan yer almaktadır.

Filme Yorum Yaz