Öldür Beni Sevgilim

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Öldür Beni Sevgilim filminin bilgileri

Öldür Beni Sevgilim

Öldür Beni Sevgilim 2019 4.7 Yerli Film
Film Süresi

104 Dakika

Ülke

Turkey

Kategori2019 FilmleriKomedi FilmleriRomantik FilmlerTürk FilmiYerli Filmleri Yönetmen

Necati Akpınar

Oyuncular

Murat Boz, Seda Bakan, Açelya Topaloğlu, Özgür Emre Yıldırım, Seda Güven, Yosi Mizrahi, Dilşad Şimşek, Ali Yoğurtçuoğlu, Halil Balkanlar, Şebnem Türkan Bilgeer

2019 yapımı Öldür Beni Sevgilim, yönetmenliğini Şenol Sönmez'in yaptığı, başrollerini Murat Boz ve Seda Bakan'ın paylaştığı bir romantik komedi filmidir.

Okan ve Demet, lisede tanışıp aşık olmuş ve evlenmişlerdir. Ancak evliliklerinin beşinci yılında, aralarındaki aşk yerini rutin bir hayata bırakmıştır. İkili, birbirlerinden sıkılmış ve ayrılık fikrini düşünmeye başlamıştır. Bir gün, Okan ve Demet'in evlilik yıl dönümüdür. Bu özel günde, aldıkları piyango biletine büyük ikramiye çıktığını öğrenirler. Bu haber, aralarındaki gerginliği daha da artırır. Okan ve Demet, birbirlerini öldürmeye karar verirler. Ancak bu planı uygulamak, sandıkları kadar kolay olmayacaktır. İkili, kendilerini birbirinden komik ve tehlikeli durumlar içerisinde bulurlar. Film boyunca, Okan ve Demet'in evliliklerinin çıkmaza girmesinin nedenleri sorgulanmaktadır. Film, evlilik kurumunu ve ilişkilerde yaşanan sorunları eleştirel bir bakış açısıyla ele almaktadır.

Filme Yorum Yaz