Mahsun J

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Mahsun J filminin bilgileri

Mahsun J

Mahsun J 2024 Yabancı Dizi
Ülke

Turkey

Kategori2024 FilmleriKomedi FilmleriYerli ve Yabancı Diziler Yönetmen

-

Oyuncular

Mahsun Karaca, Eda Akalin, Mehtap Ozdemir, Engin Yüksel, Tugçe Yolcu, Yosi Mizrahi, Ayça Damgaci, Fikret Urucu

Mahsun J, 2024 yılında GAIN platformunda yayınlanan bir Türk komedi-drama dizisidir. Dizi, Mahsun adlı bir motokuryenin, borç içindeki hayatında bir çıkış yolu ararken tesadüfen keşfettiği "en büyük" yeteneğini kullanarak jigolo olmaya karar vermesini ve bu süreçte yaşadığı maceraları konu ediniyor.

Mahsun, İstanbul'da yaşayan, hayalleri olan ancak maddi sıkıntılar nedeniyle bu hayallerini gerçekleştirmekte zorlanan bir motokuryedir. Bir gün, bir kaza sonucu tanıştığı bir kadına yaptığı masajla, "en büyük" yeteneğini keşfeder: Kadınlara masaj yaparken onları zevke getirme yeteneği.

Mahsun, bu yeteneğini kullanarak para kazanmaya karar verir ve jigolo olmaya başlar. Ancak, bu işte başarılı olmak için bir menajere ihtiyacı vardır. Bu sırada, başarısız bir reklamcı olan arkadaşı Leyla ile tanışır. Leyla, Mahsun'un bu yeteneğini fark eder ve onun menajeri olmaya karar verir.

Mahsun ve Leyla, birlikte çalışarak, Mahsun'un jigololuk kariyerini parlatmaya başlarlar. Ancak, bu süreçte, Mahsun'un kendi duyguları da karışır. Leyla'ya aşık olmaya başlar.

Filme Yorum Yaz