Khanzab

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Khanzab filminin bilgileri

Khanzab

Khanzab 2023 4.8 Türkçe Altyazı
Film Süresi

105 Dakika

Ülke

Endonezya

Kategori2023 FilmleriGerilim FilmleriKorku FilmleriTürkçe AltyazıYabancı Film Yönetmen

Anggy Umbara

Oyuncular

Tika Bravani, Yasamin Jasem, Arswendy Bening Swara, Munggaran, Fuad Idris, Vonny Anggraini, Badriyah Afiff, Sheryl Drisanna Kuntadi

Rahayu, gözlerinin önünde babasının kafasının kesildiğine tanık olmuştur. Mayıs 1998'de ninjalar tarafından büyücülük yapan şaman katliamının kurbanlarından biri olan ailesi, büyük ızdırap çekerek yaşadıkları yerden ayrılmak zorunda kalırlar. Üvey annesi ve kız kardeşiyle birlikte Banyuwangi'den ayrılarak Jetis'teki çocukluk evine geri dönerler.

Ancak orada da huzuru bulamazlar çünkü ailesi, cadı olarak tanındığı için sürekli dışlanırlar. Her şeye rağmen hayatına devam etmek isteyen Rahayu, yükünü biraz da olsun hafifletmek için sürekli dualar etmeye başlar. Fakat her geçen gün daha da yalnızlaşırken, duları sırasında da konsantre olmakta zorlanmaya başlar. Karanlık bir güç sürekli olarak onu rahatsız etmektedir. Her namaz ve dua edişinde, etrafında sürekli olarak kötü bir güç hissetmeye başlar. Zamanla Hanzap cinlerinin hedefi haline geldiğinde, hayatının en dehşet verici kabuslarını yaşayacaktır.

Filme Yorum Yaz