BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Kayhan filminin bilgileri

Kayhan

Kayhan 2018 3.4 Yerli Film
Film Süresi

104 Dakika

Ülke

Turkey

Kategori2018 FilmleriKomedi FilmleriTürk FilmiYerli Filmleri Yönetmen

Gérard Simon

Oyuncular

Şahan Gökbakar, İrfan Kangı, Gökçe Eyüboğlu, Can Seçki, Bülent Tapıcı, Senem Selimi, Gökhan Eryılmaz, Ahmet Yalçın, Murat Yorgancılar, Ayhan Kızılsu

Kayhan, 2018 yılında vizyona giren, yönetmenliğini Togan Gökbakar'ın üstlendiği, senaryosunu ise Şahan Gökbakar ve Togan Gökbakar'ın yazdığı Türk komedi filmidir. Filmin başrollerinde Şahan Gökbakar, İrfan Kangı ve Gökçe Eyüboğlu yer almaktadır.

Film, 30'lu yaşlarında, İstanbul'da yaşayan, temiz kalpli ve masumiyeti ile tanınan Kayhan'ın hikayesini anlatıyor.
Kayhan, temiz kalpli ve masum bir genç adamdır. Dostluklarına değer verir ve geçmişi unutmaz. Yıllar önce mezun olduğu okulun pilav günü etkinliğine katılmak için sabırsızlanır. Eski arkadaşlarını görecek olmanın heyecanı içinde beklerken, o büyük gün geldiğinde kötü bir sürprizle karşılaşır. Pilava gittiğinde kendisine verilen 98 mezunları yıllığını gören Kayhan, hayatının şokunu yaşar. Yıllığı okudukça, dost bildiği herkesin kendisinden nefret ettiğini öğrenir. Yıllıktaki yazılarda, Kayhan'ın aptal, sakar ve kaba biri olduğu söylenmektedir. Hatta bazıları, onun yüzünden lise hayatının mahvolduğunu bile yazmıştır. Kayhan, öğrendikleri karşısında yaşadığı şoku üzerinden atınca, kendisinden nefret eden herkesten intikam almaya karar verir. Bir plan hazırlar ve lise arkadaşlarının karşısına çıkar. Kayhan, onlara ne kadar değiştiğini ve ne kadar güçlü olduğunu gösterecektir.Kayhan'ın intikamı, eğlenceli ve kahkaha dolu bir hikayedir. Genç adamın yaşadığı hayal kırıklığı ve öfke, onu komik ve ilginç bir intikam planına iter. Kayhan'ın planı, lise arkadaşlarının başına gelmedik kalmayacak ve onlara bir ders verecektir.

Filme Yorum Yaz