It's a Wonderful Knife

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

It's a Wonderful Knife filminin bilgileri

It's a Wonderful Knife

It's a Wonderful Knife 2023 5.2 Türkçe Altyazı
Film Süresi

87 Dakika

Ülke

ABD

KategoriGerilim FilmleriKomedi FilmleriKorku Filmleri Yönetmen

Adam Hendricks

Oyuncular

Jane Widdop, Jess McLeod, Joel McHale, Katharine Isabelle, William B. Davis, Justin Long, Aiden Howard, Erin Boyes, Sean Depner, Zenia Marshall

It's a Wonderful Knife, 2023 yılında gösterime giren bir korku komedi filmidir. Film, Winnie Carruthers adlı bir kadının, hiç doğmamış olmayı dilerken kendisini bir paralel evrende bulmasını konu alıyor.

Winnie Carruthers, Noel arifesinde kasabasını psikotik bir katilden kurtaran cesur bir kadındır. Ancak, bir yıl sonra, Winnie'nin hayatı pek de harika değildir. Winnie, işsizdir, yalnızdır ve kasaba halkı tarafından hala bir kahraman olarak görülmemektedir. Bir gün, Winnie, hiç doğmamış olmayı dilediğinde kendini kabus gibi bir paralel evrende bulur. Bu evrende, Winnie hiç doğmamıştır ve kasaba, psikotik katilin egemenliği altındadır. Winnie, bu evrende hayatta kalmak ve kendi gerçekliğine geri dönmek için mücadele etmek zorundadır. Ancak, bu yolculuk onu hem geçmişiyle hem de geleceğiyle yüzleşmeye zorlayacak bir yolculuktur.

Filmin başrollerinde Jane Widdop, Jessica McLeod ve Joel McHale yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Tyler MacIntyre, senaristliğini ise Michael Kennedy üstleniyor.

Filme Yorum Yaz