İçerideki Adam

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

İçerideki Adam filminin bilgileri

Inside Man

İçerideki Adam 2006 7.4 Türkçe Dublaj
Film Süresi

129 Dakika

Ülke

ABD

KategoriDram FilmleriGerilim FilmleriSuç FilmleriTürkçe DublajYabancı Film Yönetmen

Brian Grazer

Oyuncular

Denzel Washington, Clive Owen, Jodie Foster, Christopher Plummer, Willem Dafoe, Chiwetel Ejiofor, Carlos Andrés Gómez, Kim Director, James Ransone, Bernie Rachelle

Filmin konusu, bir soygunun arkasındaki oyunu çözmeye çalışan bir polis dedektifi ve bir banka brokerının hikayesini anlatıyor.

Boyacı kılığındaki dört soyguncu, Wall Street'in en büyük bankalarından birinin lobisinde 50 kişiyi rehin alır. Polis, soygunu çözmek için iki dedektifi görevlendirir. Dedektif Keith Frazier, soygunu dışarıdan takip ederken, dedektif Bill Mitchell, soygunun içerisine sızmaya karar verir. Aynı zamanda, bankanın hisselerini elinde bulunduran bir banka brokerı olan Madeleine White, soygunun arkasındaki oyunu çözmeye çalışır. Madeleine, soygunun, bankanın yönetim kurulundaki bir skandalı açığa çıkaracağını düşünmektedir.

2006 yapımı İçerideki Adam filmi, Spike Lee'nin yönetmenliğini yaptığı, polisiye ve gerilim türünde bir filmdir. Filmin oyuncu kadrosunda, Denzel Washington, Clive Owen, Jodie Foster, Willem Dafoe, Christopher Plummer, ve Chiwetel Ejiofor gibi isimler yer almaktadır.

Filme Yorum Yaz