Scrapper

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Scrapper filminin bilgileri

Scrapper

Scrapper 2023 6.2 Dublaj & Altyazı
Film Süresi

84 Dakika

Ülke

İngiltere

Kategori2023 FilmleriDram FilmleriKomedi FilmleriTürkçe AltyazıTürkçe DublajYabancı Film Yönetmen

Shaheen Baig

Oyuncular

Lola Campbell, Harris Dickinson, Alin Uzun, Laura Aikman, Ambreen Razia, Asheq Akhtar, Olivia Brady, Sam Buchanan, Amy Lee Ronaldson, Matt Brewer

Film, annesinin ölümünün ardından Londra'nın işçi sınıfı banliyösündeki dairede yalnız yaşamak zorunda kalan 12 yaşındaki Georgie'nin zaman zaman hüzünlendiren ve zaman zaman gülümseten yaşam öyküsünü konu edinmektedir. Bu genç ve yetenekli kız, en yakın arkadaşı Ali ile birlikte bisiklet çalıp para kazanmaya çalışırlar. Ancak yakalandıklarında ise her zaman kurnazca bir bahane bularak, sosyal hizmet uzmanlarını kandırmayı başarır. Bu şekilde hayatını sürdürürken, hiç beklemediği bir durum ile karşılaşır.

Georgie'nin hayatı, uzun süredir görmediği babası Jason'ın ansızın ortaya çıkmasıyla alt üst olur. Jason, kızıyla yeniden bir araya gelmeye ve gerçeklerle yüzleşmeye kararlıdır. Georgie, bu yeni ebeveyn figürüne karşı isteksizdir ve onun tüm çabalarına direnmeye başlar. Ancak zamanla ikisi, birlikte yeni bir hayata alışmaya çalışırken büyüdüklerini ve birbirlerine destek olmaları gerektiğini anlarlar.

Filme Yorum Yaz