Hayatımın En Kötü Gecesi

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Hayatımın En Kötü Gecesi filminin bilgileri

Walk of Shame

Hayatımın En Kötü Gecesi 2014 6.0 Türkçe Dublaj
Film Süresi

95 Dakika

Ülke

ABD

KategoriKomedi FilmleriTürkçe DublajYabancı Film Yönetmen

Steven Brill

Oyuncular

Elizabeth Banks, James Marsden, Gillian Jacobs, Sarah Wright, Ethan Suplee, Bill Burr, Ken Davitian, Lawrence Gilliard Jr.

Megan, Los Angeles'ta haber spikeri olma hayali kuran, hırslı ve çalışkan bir genç kadındır. Nişanlısının ani terk edişi ve hayalini kurduğu terfinin suya düşmesiyle adeta yıkılır. Arkadaşları onu neşelendirmek için çılgın bir parti düzenler. Megan, alkolün de etkisiyle kontrolden çıkar ve barmen Gordon ile romantik bir gece yaşar.

Ertesi sabah Gordon'ın evinde uyanan Megan, dehşete düşer. Ne telefonu, ne parası ne de kimliği vardır. Daha da kötüsü, hayatını değiştirebilecek iş görüşmesine sadece 8 saati kalmıştır! Panik ve umutsuzluk arasında kalan Megan, şehrin öbür ucundan, üzerinde sadece gece elbisesi ve topuklu ayakkabılarıyla işe yetişmeye çalışır.

Yol boyunca tuhaf karakterlerle tanışır, komik ve utanç verici durumlara düşer. Megan, bu çılgın macera sırasında hayatının en önemli dersini alır: Kendini sevmeden ve değer vermeden gerçek mutluluğu ve başarıyı yakalamak imkansızdır.

Filme Yorum Yaz