Görümce

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Görümce filminin bilgileri

Görümce

Görümce 2016 5.8 Yerli Film
Film Süresi

110 Dakika

Ülke

Turkey

KategoriKomedi FilmleriTürk FilmiYerli Filmleri Yönetmen

Necati Akpınar

Oyuncular

Gupse Özay, Buğra Gülsoy, Eda Ece, Zeynep Kankonde, Danilo Zanna, Özlem Tokaslan, İnci Pars, Dilşah Demir, Özlem Öçalmaz, Ayşegül İşsever

Görümce, 2016 yapımı bir Türk komedi filmidir. Film, erkek kardeşi Ahmet'e fazlasıyla düşkün olan Yeliz'in, Ahmet'in evlenmek istediği Deniz'i kıskanması ve onu engellemeye çalışmasını konu alıyor.

Yeliz, erkek kardeşi Ahmet ile birlikte yaşamaktadır. Ahmet, bir gün Deniz ile tanışır ve ona aşık olur. Ahmet, Deniz'e evlenme teklif eder ve Deniz de kabul eder. Yeliz, Ahmet'in Deniz ile evlenmesinden hiç hoşlanmaz. Deniz'i kıskanır ve onu engellemeye çalışır. Yeliz, Deniz'in Ahmet'e uygun olmadığını düşünür. Deniz'in Ahmet'i sevmediğini, onu sadece parası için istediğini düşünür. Yeliz, Deniz'i engellemek için türlü planlar yapar. Deniz'in Ahmet'ten ayrılmasını sağlamaya çalışır. Ancak Deniz, Yeliz'in planlarını bozar. Yeliz, sonunda Deniz ile Ahmet'in evlenmesine razı olur. Ancak Deniz ile Ahmet'in mutlu bir evlilik yapmalarını engellemeye çalışır.

Filmin yönetmenliğini ve senaryosunu Kıvanç Baruönü üstlenmiştir. Filmde Gupse Özay, Buğra Gülsoy, Eda Ece, Ali Yoğurtçuoğlu, Zeynep Kankonde, Ferit Aktuğ ve Ahmet Özhan rol almaktadır.

 

Filme Yorum Yaz