Derin Korku

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Derin Korku filminin bilgileri

Deep Fear

Derin Korku 2022 5.0 Türkçe Dublaj
Film Süresi

80 Dakika

Ülke

Belçika

Kategori2022 FilmleriKorku FilmleriTürkçe DublajYabancı Film Yönetmen

Grégory Beghin

Oyuncular

Sofia Lesaffre, Victor Meutelet, Joseph Olivennes, Kassim Meesters, Léone François-Janssens, Blaise Afonso, Olivier Bony, Philippe Résimont

Paris'in 1980'li yıllarındaki üç yakın arkadaş, mezuniyetlerini kutlamak için farklı bir deneyim yaşamaya karar verir.ler Sonia, Henry ve Max, alışılmadık bir kutlama için yeraltı mezarlarını tercih ederler. Merakları ve heyecanları, onları bu gizemli ve tarihi mekanları keşfetmeye yönlendirir.

Mezarları gezmeye başladıklarında, keyifli bir şekilde ilerlerken, beklenmedik bir keşif yaparlar. İkinci Dünya Savaşı sırasında Naziler tarafından bırakıldığına inanılan efsanevi 717 Sığınağı'na ulaşırlar. Ancak, burada yaşanan dehşet verici olaylarla karşılaşacaklarından habersizlerdir. Kısa süre sonra, arkadaşlar karanlık ve tehlikeli sığınağın içinde bir şeytani varlık tarafından avlandıklarını anlarlar. Etrafta hayatta kalmaya çalışırken, her adımda daha da çaresizlik içine düşerler. Tarih ve sırların birleştiği bu yeraltı dünyasında, hayatta kalabilmek için bir çıkış yolu bulmak oldukça zorlu ve tehlikeli olacaktır. Ancak ne pahasına olursa olsun buradan çıkmak zorundalar!

Filme Yorum Yaz