Chromite Operasyonu - Kuzey Operasyonu

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Chromite Operasyonu - Kuzey Operasyonu filminin bilgileri

Chromite Operasyonu

Chromite Operasyonu - Kuzey Operasyonu 2016 5.9 Türkçe Dublaj
Film Süresi

111 Dakika

Ülke

Güney Kore

KategoriAksiyon FilmleriDram FilmleriSavaş FilmiTarihi FilmlerTürkçe DublajYabancı Film Yönetmen

Lee Dong-jun

Oyuncular

Lee Jung-jae, Liam Neeson, Lee Beom-su, Jin Se-yeon, Jeong Jun-ho, Kim Seon-a, Yoshihiro Akiyama, Park Sung-woong, Kim Yeong-ae, Jon Gries

2016 yapımı Chromite Operasyonu, Kuzey Kore'nin Kore Savaşı'nda Güney Kore'yi işgal etmesiyle başlar. General MacArthur, Kuzey Kore'yi geri püskürtmek için bir plan hazırlar. Bu plan, Inchon Limanı'nda sürpriz bir çıkarma yapmaktır. Çıkarma, Kuzey Kore ordusunun dikkatini dağıtacak ve Güney Kore'nin yeniden bir araya gelmesine olanak sağlayacaktır.

MacArthur, planı uygulamak için Güney Koreli bir donanma Teğmeni olan Yoon Tae-han'ı (Lee Jung-Jae) görevlendirir. Yoon, Kuzey Kore'ye sızarak, çıkarma için gerekli bilgileri toplamakla görevlendirilir. Yoon, 8 kişilik bir ekiple birlikte Kuzey Kore'ye sızar ve çıkarmanın başarılı olması için elinden geleni yapar.

Film, Inchon Savaşı'nın gerçek olaylarını temel alır. Filmde, savaşın stratejisi ve taktikleri, gerçekçi bir şekilde tasvir edilir. Filmin oyuncu kadrosu da başarılıdır. Liam Neeson, General MacArthur rolünde karizmatik bir performans sergiler. Lee Jung-Jae, Yoon Tae-han rolünde duygusal ve etkileyici bir performans sergiler.

Filme Yorum Yaz