Celal ile Ceren

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Celal ile Ceren filminin bilgileri

Celal ile Ceren

Celal ile Ceren 2013 4.2 Yerli Film
Film Süresi

114 Dakika

Ülke

Turkey

KategoriKomedi FilmleriRomantik FilmlerTürk FilmiYerli Filmleri Yönetmen

Şahan Gökbakar

Oyuncular

Şahan Gökbakar, Ezgi Mola, Gökçen Gökçebağ, Dilşah Demir, Timur Kunt, Destan Batmaz

2013 yapımı Celal ile Ceren filmi, 6 yıldır birlikte olan iki sevgilinin, ayrıldıktan sonra yaşadığı deneyimlerin öyküsünü anlatıyor.

Karaköy'de baba mesleği olan elektrikçiliğe devam eden Celal (Şahan Gökbakar), 30 yaşlarındaki bir kadın olan Ceren (Ezgi Mola) ile birliktedir. Ceren, bir mobilya mağazasında çalışmaktadır. İkilinin birlikteliği 6 yıla dayanmıştır ve hâlen Celal evlenme teklifinde bulunmamıştır. Bir gün, Celal'in arkadaşının bekarlığa veda partisine gitmek istemesi üzerine, Ceren buna izin vermez. Celal, Ceren'i kandırarak partiye gider ve sarhoşken her şeyi birbirine karıştırır. Ceren, Celal'in bu davranışına çok kızar ve ondan ayrılmaya karar verir. Celal, Ceren'i tekrardan geri kazanmak için elinden gelen her şeyi yapar. Ancak, Ceren'in onu affetmek için biraz zamana ihtiyacı vardır. Bu süreçte, Celal ve Ceren, ayrılıklarının ardından hayatlarını nasıl devam ettireceklerine dair zorlu kararlar vermek zorunda kalırlar.

Film, aşk, ayrılık, pişmanlık ve yeniden başlama gibi temaları ele alıyor. Filmin yönetmenliğini Şahan Gökbakar üstleniyor.

Filme Yorum Yaz