Çatışma

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Çatışma filminin bilgileri

Eshtebak

Çatışma 2017 7.4 Türkçe Dublaj
Film Süresi

97 Dakika

Ülke

Egypt

Kategori2017 FilmleriDram FilmleriGerilim FilmleriSavaş FilmiTürkçe DublajYabancı Film Yönetmen

Mohamed Diab

Oyuncular

Nilli Karim, Hany Adel, Muhammad El-Sebai, Muhammad El-Suwisi, Ahmad Abdulhamid Hifni, Mahmood Fares, Walid Abdulghani, Attef Ammar

30 Haziran 2013, Mısır'da tarihi bir gündür. Halk, Muhammed Mursi'nin seçilmiş cumhurbaşkanlığını protesto etmek için sokaklara dökülür. Protestolar, kısa sürede şiddet olaylarına dönüşür ve polis, göstericilere müdahale eder.

Bu müdahale sırasında, birbirlerinden tamamen farklı geçmişleri ve inançları olan otuz kişi, polis aracında gözaltına alınır. Bu kişiler arasında muhafazakar Müslüman, liberal Müslüman, Hristiyan, Yahudi, laik, zengin, fakir, genç, yaşlı, erkek, kadın, her kesimden insan vardır.

Polis aracı, şehirde dolaşırken, içerdeki insanlar, birbirleriyle tanışmaya ve konuşmaya başlarlar. Farklı geçmişleri ve inançları nedeniyle, aralarında çatışmalar başlar. Ancak, kısa sürede, hayatta kalmak için bu çatışmalara son vermeleri ve uzlaşmaları gerektiğini anlarlar.

Gece boyunca, insanlar, birbirlerinin hikayelerini dinlerler. Farklı bakış açılarını öğrenir ve birbirlerine karşı daha anlayışlı olurlar. Sonunda, aralarında bir bağ oluşur.

Filme Yorum Yaz