Cadılar Bayramı Katliamı

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Cadılar Bayramı Katliamı filminin bilgileri

Trick 'r Treat

Cadılar Bayramı Katliamı 2007 7.0 Türkçe Dublaj
Film Süresi

82 Dakika

Ülke

ABD

KategoriKomedi FilmleriKorku FilmleriTürkçe DublajYabancı Film Yönetmen

Roger Mussenden

Oyuncular

Brian Cox, Quinn Lord, Anna Paquin, Dylan Baker, Leslie Bibb, Tahmoh Penikett, Rochelle Aytes, Britt McKillip, Moneca Delain, Lauren Lee Smith

Trick ‘r Treat, 2007 yapımı bir Amerikan korku filmidir. Filmin yönetmenliğini Michael Dougherty üstlenmiştir. Film, Cadılar Bayramı gecesinde geçen dört ayrı hikâyeyi anlatıyor. İlk hikâye, okul müdürü Steven Wilkins'i (Dylan Baker) anlatıyor. Wilkins, Cadılar Bayramı'nda şeker almayanlara işkence eden, kötü bir adamdır. Bir grup genç, Wilkins'in sırrını ortaya çıkarmaya karar verir. İkinci hikâye, kolej öğrencisi Laurie Strode'u (Anna Paquin) anlatıyor. Laurie, Cadılar Bayramı'nda okul arkadaşlarıyla birlikte parti yapmaya gider. Ancak Laurie, bir seri katilin hedefi olur. Üçüncü hikâye, bir grup gencin eşek şakası yapmaya karar vermesini anlatıyor. Ancak bu şaka, beklenmedik sonuçlara yol açar. Dördüncü hikâye, küçük bir kasabada yaşayan bir grup çocuğun Cadılar Bayramı'nı kutlamasını anlatıyor. Ancak bu çocuklar, doğaüstü bir güç tarafından tehdit edilir.

Film, Cadılar Bayramı geleneklerine saygı duyan, eğlenceli ve sürükleyici bir korku filmidir. Film, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı.

Filme Yorum Yaz