Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok filminin bilgileri

Im Westen nichts Neues

Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok 2022 8.1 Dublaj & Altyazı
Film Süresi

147 Dakika

Kategori2022 FilmleriAksiyon FilmleriDram FilmleriSavaş FilmiTürkçe AltyazıTürkçe DublajYabancı Film Yönetmen

Edward Berger

Oyuncular

Felix Kammerer, Albrecht Schuch, Aaron Hilmer, Moritz Klaus, Adrian Grünewald, Edin Hasanovic, Daniel Brühl, Thibault de Montalembert, Devid Striesow, Andreas Döhler, Sebastian Hülk, Luc Feit, Michael Wittenborn, Michael Stange, Sascha Nathan

Netfix de yayınlanacak olan film merak edilen yapımlardan birisi ve kısa süre öncede filme ait olan bir fragman geldi. "Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok” romandan uyarlama olarak Netfix ekranlarındaki yerini alacak. Yeni uyarlama olan filmde yönetmen olarak Edward Berger yer alıyor. Kısa süre önce yeni bir fragman daha yayınlandı.

Alman askerleri savaş sırasında çok zor şartlar altında bu süreci devam ettirirler. Gerek fiziksel gerekse de zihinsel olarak zor durumdalardır. Savaş biter ve askerler evlerine geri döner. Filmde bu askerlerin savaş sonrasında sivil hayattan ne kadar da kopuk olduğunu konu alır. Filmin senaryosunu Lesley Paterson, Ian Stokell ile birlikte yazdı. Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok oyuncu kadrosu oldukça zengin ve başarılı isimler yer alıyor. Başrolde Felix Kammerer var ve kendisi cephede çok zor şartlar altında çalışan Paul Bäumer'e hayat veriyor. Albrecht Schuch onun silah arkadaşı Stanislaus Katczinsky rolünde yer alıyor.

Bir diğer önemli isim ise Daniel Brühl olarak dikkat çekiyor. Anton von Lucke, Joe Weintraub, Sebastian Hülk ve Andreas Döhler gibi başarılı isimlerinde yer aldığını söylemek gerekiyor.

Filme Yorum Yaz
Yorumlar
30.10.2022
Mükemmel bir film
29.10.2022
cok abartilmis ve asker Paul Baumeri bir kadin gibi gosteriyorlar. Saçma