Bastarden

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
Xbt Reklamlı Sürüm.
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Bastarden filminin bilgileri

Bastarden

Bastarden 2023 7.8 Dublaj & Altyazı
Film Süresi

127 Dakika

Ülke

Denmark

Kategori2023 FilmleriBiyografi FilmleriDram FilmleriTarihi FilmlerTürkçe AltyazıYabancı Film Yönetmen

Nikolaj Arcel

Oyuncular

Mads Mikkelsen, Amanda Collin, Gustav Lindh, Kristine Kujath Thorp, Magnus Krepper, Søren Malling, Morten Hee Andersen, Jacob Lohmann

Film, 18. yüzyılda Danimarka'da, Jutland'ın vahşi fundalıklarında geçen bir hikayeyi anlatıyor. Ludvig Kahlen, genç bir yüzbaşıdır. Kral Frederik V, Jutland'ın vahşi fundalıklarında bir yerleşim yeri kurmayı planlamaktadır. Ludvig, bu yerleşim yerinin inşaatını ve yönetimini üstlenmek üzere görevlendirilir.

Ludvig, inşaat için işçi bulmak için bölgeye gelir. Ancak, bölgenin yerli halkı, kralın topraklarına yerleşmek istemez. Ludvig, yerli halkla anlaşmak için çalışır. Ancak, yerli halk, krala karşı isyan etmeye kararlıdır.

Ludvig, yerli halkın isyanını bastırmak için mücadele eder. Bu mücadele sırasında, hem yerli halkla hem de kendi adamlarıyla çatışmalar yaşar. Ludvig, bu mücadelenin sonunda, hem kendi kimliğini hem de bölgenin geleceğini sorgular.

Bastarden, 2023 yılında vizyona giren, yönetmenliğini Nikolaj Arcel'in üstlendiği, senaryosunu ise Arcel ve Anders Thomas Jensen'in birlikte yazdığı Danimarka filmidir. Filmin başrollerinde Mads Mikkelsen ve Amanda Collin yer almaktadır.

 

Filme Yorum Yaz