Baraka

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Baraka filminin bilgileri

The Shack

Baraka 2017 7.5 Türkçe Dublaj
Film Süresi

132 Dakika

Ülke

ABD

Kategori2017 FilmleriDram FilmleriFantastik FilmlerTürkçe DublajYabancı Film Yönetmen

William Steinkamp

Oyuncular

Sam Worthington, Octavia Spencer, Tim McGraw, Aviv Alush, Sumire Matsubara, Radha Mitchell, Graham Greene, Gage Munroe, Megan Charpentier, Lane Edwards

Film, Mackenzie Allen Phillips adlı bir adamın kızını kaybettikten sonra yaşadığı duygusal ve ruhsal yolculuğu anlatmaktadır. Mack, küçük kızı Missy'nin bir kamp gezisi sırasında kaybolmasının ardından, Tanrı'ya olan inancını yitirir ve kendini suçlamaya başlar. Bir gün, Mack'e Missy'nin kaybolduğu barakada bulunan bir mektup gelir. Mektup, Mack'i barakaya gitmeye davet etmektedir.

Mack, mektubun Tanrı'dan geldiğini düşünerek barakaya gider. Barakada, Mack, Papa, Baba ve İsa adında üç gizemli kişiyle tanışır. Bu üç kişi, Mack'e Tanrı'nın sevgisini ve merhametini gösterirler. Mack, bu kişilerle geçirdiği zaman sayesinde, Tanrı'ya olan inancını yeniden kazanır ve kayıp kızıyla barışmayı öğrenir.

The Shack (Baraka) filmi, William P. Young'un 2007'de kaleme aldığı aynı adlı çok satan romanından uyarlanmıştır. Filmin yönetmenliğini Stuart Hazeldine, senaristliğini ise John Fusco üstlenmiştir. Filmin başrollerinde ise Avatar filminin yıldızı Sam Worthington, Oscar ödüllü aktris Octavia Spencer, Radha Mitchell ve Avraham Aviv Alush yer almaktadır.

Filme Yorum Yaz