15 Cameras

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

15 Cameras filminin bilgileri

15 Cameras

15 Cameras 2023 4.3 Dublaj & Altyazı
Film Süresi

89 Dakika

Ülke

ABD

Kategori2023 FilmleriGerilim FilmleriKorku FilmleriTürkçe AltyazıTürkçe DublajYabancı Film Yönetmen

Danny Madden

Oyuncular

Will Madden, Angela Wong Carbone, James Babson, Skyler Bible, Hilty Bowen, Shirley Chen, Jim Cummings, Courtney Dietz, Erik Leupp, Hannah McKechnie

İlk dubleks evlerini satın alan Cam ve Sky, yeni evlerinin heyecanlarını yaşayan genç bir çifttir. Hatta bu ev onlar için müthiş bir yatırım fırsatı olmuş ve genç çift için her şey bir rüya gibi sürmektedir. Yeni evlerine yeni kiracı alma haklarıda olan çiftin, Sky'ın kız kardeşi Carolyn için bile bir misafir odası bulunmaktadır. Fakat kısa bir süre sonra evle ilgili şok edici bir şey öğrenirler.

Evin eski sahibinin gizli kameralarını ve karanlık sırlarını keşfetmeye başladıklarında her şey değişmeye başlar. Bu sırlar ile çiftin takıntıları artmaya başlayınca, evilikleri yavaş yavaş zarar görmeye başlar. İkisi de röntgenciliğin heyecanına kapılır ve evlerine yeni gelen kiracıları gözlemlemeye başlarlar. Bu takıntıların ise zamanla ölücül sonuçlar ortaya çıkmasına neden olacak ve bu süreçte kendilerini tüketen karanlık yönleriyle de yüzleşeceklerdir.

Filme Yorum Yaz