Perili Köşk

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Perili Köşk filminin bilgileri

Haunted Mansion

Perili Köşk 2023 6.8 Dublaj & Altyazı
Film Süresi

123 Dakika

Ülke

ABD

Kategori2023 FilmleriAile FilmleriDram FilmleriFantastik FilmlerKomedi FilmleriYabancı Film Yönetmen

Victor J. Zolfo

Oyuncular

Rosario Dawson, Chase W. Dillon, LaKeith Stanfield, Owen Wilson, Tiffany Haddish, Danny DeVito, Jared Leto, Jamie Lee Curtis, J.R. Adduci, Creek Wilson

Perili Köşk, Justin Simien'in yönettiği ve Owen Wilson ile Rosario Dawson'ın başrollerini paylaştığı 28 Temmuz 2023 tarihinde vizyona girmesi planlanan bir hayalet filmidir. Disney'in hayalet komedisi Perili Köşk (Haunted Mansion) Rosario Dawson yeni satın aldığı evindeki hayaletlerden sonsuza dek kurtulmak için her şeyi denemesini ele almaktadır.

Bekâr anne Gabbie (Rosario Dawson) dokuz yaşındaki oğluyla birlikte New Orleans'ta şaşırtıcı derecede düşük bir fiyata satın aldıkları bir malikâneye taşınmaya karar verirler. Orada yeni bir hayata başlamak isterler, ancak kısa bir süre sonra evde bir şeylerin ters gittiğini ve tehlikede olduklarını fark ederler. Ev perilidir ve Gabbie yerel rahip Kent'ten (Owen Wilson) yardım almak için yola koyulur. O da dul bir bilim adamı ve doğaüstü olaylar konusunda başarısız bir uzmandır. (LaKeith Stanfield) Fransız mahallesinden bir medyum (Tiffany Haddish) ve huysuz bir tarihçiden (Danny DeVito) yardım ister. Birlikte evi kötü ruhlardan kurtarmak isterler. Ancak yaptıkları plan istedikleri gibi gitmeyecektir.

Filme Yorum Yaz