The Engineer

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

The Engineer filminin bilgileri

The Engineer

The Engineer 2023 3.8 Türkçe Altyazı
Film Süresi

92 Dakika

Ülke

ABD

Kategori2023 FilmleriAksiyon FilmleriTürkçe AltyazıYabancı Film Yönetmen

Danny A. Abeckaser

Oyuncular

Emile Hirsch, Tsahi Halevi, Danny A. Abeckaser, Angel Bonanni, Dan Mor, Yarden Toussia-Cohen, Yoalah Brinson, Kyle Stefanski

"The Engineer", 2023 yapımı bir film olup, İsrail tarihindeki en büyük adam avını konu almaktadır. Bu gerilim filmi, bomba yapım uzmanı Yahya Ayyash'ı aramak için yapılan bir insan avını anlatmaktadır. Yahya Ayyash, İsrail'de intihar birliklerinin başını çeken ve bir grup intihar görevlisini yönlendiren bir liderdir.

Filmde, İsrail istihbaratının Yahya Ayyash'ı bulmak için yürüttüğü zorlu araştırma ve operasyonlar merkezi bir konu olarak ele alınmaktadır. Film, izleyicilere tarih boyunca İsrail toplumunu sarsan ve büyük yankı uyandıran bir dönemi yansıtmaktadır. İsrail güçleri, Yahya Ayyash'ın izini sürmek için büyük bir çaba harcamaktadır, çünkü Ayyash, intihar saldırılarının arkasındaki beyin olarak bilinmektedir.

"The Engineer", yönetmenliğini Danny A. Abeckaser'in yaptığı bir aksiyon ve gerilim filmidir. Başrollerde Emile Hirsch ve Tsahi Halevi yer almaktadır. Film, gerilim dolu bir atmosferde ilerlerken, izleyicilere yoğun bir hikaye sunmaktadır.

Filme Yorum Yaz