Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Rebel Moon - Part One: A Child of Fire filminin bilgileri

Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

Rebel Moon - Part One: A Child of Fire 2023 7.8 Dublaj & Altyazı
Film Süresi

134 Dakika

Ülke

ABD

Kategori2023 FilmleriAksiyon FilmleriDram FilmleriFantastik FilmlerMacera FilmleriNetfilix Filmleri Yönetmen

Dody Dorn

Oyuncular

Sofia Boutella, Djimon Hounsou, Charlie Hunnam, Michiel Huisman, Staz Nair, Bae Doona, Ray Fisher, Cleopatra Coleman, E. Duffy, Anthony Hopkins

Rebel Moon - Part One: A Child of Fire, 2023 yapımı bir bilim kurgu aksiyon filmidir. Filmin yönetmenliğini Zack Snyder üstleniyor.

Film, evrenin uzak bir köşesindeki Veldt adlı bir gezegende geçiyor. Veldt, acımasız bir diktatör olan Balisarius'un hüküm sürdüğü bir krallıktır. Balisarius, Veldt'in kaynaklarını sömürmektedir ve halkını köleleştirmektedir. Bir gün, Kora adlı gizemli bir yabancı, Veldt'e zorunlu iniş yapar. Kora, Veldt halkına yardım etmek ve Balisarius'u devirmek için bir isyan başlatmaya karar verir. Kora, isyanı başlatmak için önce yardım bulmak zorundadır ve yardım için galaksiyi dolaşmaya başlar. Yolculuğu sırasında, Kai adlı bir kiralık katil, General Titus adlı bir komutan, Nemesis adlı bir kılıç ustası ve Milius adlı bir direniş savaşçısı gibi çeşitli karakterlerle tanışır. Bu karakterler, Kora'ya isyanında yardım etmek için Veldt'e gelirler. Kora ve arkadaşları, Balisarius'un ordusuyla zorlu bir savaşa girerler. Bu savaş, Veldt'in kaderini belirleyecektir.

Film, Zack Snyder'ın imzasını taşıyan görsel efektleri ve aksiyon sahneleriyle dikkat çekiyor. Filmde, Sofia Boutella, Charlie Hunnam, Djimon Hounsou, Doona Bae, Ray Fisher, Michiel Huisman, Staz Nair, ve E. Duffy gibi isimler rol alıyor.

Filme Yorum Yaz