The Marvels

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

The Marvels filminin bilgileri

The Marvels

The Marvels 2023 5.0 Dublaj & Altyazı
Film Süresi

105 Dakika

Ülke

ABD

Kategori2023 FilmleriAksiyon FilmleriBilim Kurgu FilmleriFantastik FilmlerMacera FilmleriYabancı Film Yönetmen

Sarah Halley Finn

Oyuncular

Brie Larson, Teyonah Parris, Iman Vellani, Zawe Ashton, Park Seo-jun, Samuel L. Jackson, Lashana Lynch, Mohan Kapur, Zenobia Shroff, Saagar Shaikh

The marvels 2023 filminMarvel Sinematik Evreni, tüm dünyada ya da belki de tüm evrende izleyicilerin kalbini kazanmış en tanınmış kurgusal süper kahraman evrenidir. Film, Bayan Marvel Disney+ serisinin bir devamı niteliğinde. Marvel Sinematik Evreni'nin 33. filmi olan The Marvels, Black Panther'in ardından MCU'nun Beşinci Aşaması'nın bir parçası olacak.

Kozmik bağlantıları nedeniyle, üç süper kahraman, Carol, Monica ve Kamala, özel yeteneklerini kullandıklarında birbirleriyle yer değiştirmeye başlayacak gibi görünüyor. Filmin konusu üçü arasındaki bağlantıyı ortaya çıkaracak ve gizemi çözmek için onları bir araya getirecek. Carol ve Monica birbirlerini ilk filmden beri, Rambeau henüz çocukken tanıyor olsalar da, birbirleriyle nasıl bir bağları olduğu hala belirsiz. Film, bu genç süper kahramanları yeni süper kötüyü yenerken bir araya getirecek.

The Marvels, beklenmedik bir süper kahraman kadın üçlüsünü bir araya getirecek. Brie Larson, daha çok Captain Marvel olarak bilinen Carol Danvers rolüne, yarı Kree, yarı insan gezegenler arası süper güçlü Avenger olarak geri dönecek. Iman Vellani de Kamala Khan ya da Bayan Marvel olarak rolüne geri dönecek. Kamala Khan'ın ailesi de filmde yer alacak; Saagar Shaikh, Zenobia Shroff ve Mohan Kapur, Khan'ın ağabeyi Aamir, annesi Muneeba ve babası Yusuf rolleriyle Ms. Marvel'daki (2022) rollerini yeniden canlandıracaklar.

 

Filme Yorum Yaz
Yorumlar
07.02.2024
Kimse fazla beğenilmemiş ama bence çerezlik film bu gün orjinal dublaj disney plusda siteyede eklersen UQ seçeneği de eklermisin