Senden Başka Herkes

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Senden Başka Herkes filminin bilgileri

Anyone But You

Senden Başka Herkes 2023 7.1 Dublaj & Altyazı
Film Süresi

103 Dakika

Ülke

ABD

Kategori2023 FilmleriKomedi FilmleriRomantik FilmlerTürkçe AltyazıYabancı Film Yönetmen

Will Gluck

Oyuncular

Sydney Sweeney, Glen Powell, Mia Artemis, Nat Buchanan, Josh Bonello, GaTa, Alexandra Shipp, Hadley Robinson, Dermot Mulroney, Rachel Griffiths

Bea (Sydney Sweeney) ve Ben (Glen Powell) için her şey mükemmel bir ilk randevu gibi başlar. Kimyaları mükemmeldir ve aralarındaki heyecan verici ilk kıvılcımın çok daha fazlasına dönüşebileceği açıktır. Ama sonra birdenbire, Ben'i sadece itici bulmakla kalmaz, aynı zamanda tahammül edilemez hale getiren bir şey olur. Ortak bir gelecek hayali masadan kalkar. Ancak görünüşe göre kaderin bu ikiliyle işi henüz bitmemiştir ve Avustralya'daki bir düğünde onları tekrar bir araya getirir. Daha fazla karmaşadan kaçınmak için sahte bir çift gibi davranmaya karar verirler. Ve düşünülemez olan birdenbire o kadar da uzakta görünmez. Sahte ilişkileri ilerledikçe, Bea ve Ben, ilk başta onları birbirinden ayıran şeyin ne olduğunu merak etmeye başlarlar. Belki de ilk izlenimleri yanlıştı. Belki de birbirlerinde düşündüklerinden çok daha fazlasını bulacaklardır. Düğün boyunca Bea ve Ben, sahte ilişkilerinin sınırlarını zorlarlar. Birbirlerinin aileleriyle tanışırlar, birlikte dans ederler ve hatta romantik jestlerde bulunurlar. Bu süreçte, aralarındaki çekim yeniden alevlenir ve gerçek duygular gelişmeye başlar. Ancak sahte ilişkileri, eski sevgililerinin ortaya çıkması ve geçmişten gelen sırların açığa çıkması gibi birçok tehdide maruz kalır. Bea ve Ben, gerçekte birbirlerini sevdiklerini kabul edip edemeyeceklerini ve sahte ilişkilerini gerçek bir aşka dönüştürüp dönüştüremeyeceklerini sorgulamak zorunda kalırlar.

Anyone But You, aşk, ikinci şanslar ve kendini keşfetme temalarını işleyen, eğlenceli ve duygusal bir romantik komedidir.

Filme Yorum Yaz