BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Vesper filminin bilgileri

Vesper

Vesper 2022 6.4 Dublaj & Altyazı
Film Süresi

112 Dakika

Ülke

Belçika

Kategori2022 FilmleriBilim Kurgu FilmleriDram FilmleriFantastik FilmlerMacera FilmleriTürkçe AltyazıTürkçe DublajYabancı Film Yönetmen

Des Hamilton

Oyuncular

Raffiella Chapman, Eddie Marsan, Rosy McEwen, Richard Brake, Melanie Gaydos, Edmund Dehn, Matvej Buravkov, Marijus Demiskis, Markas Eimontas, Titas Rukas

Film, dram ve maceranın yanında izleyicilere bilimkurgu olaylarını da sunuyor. Öncelikle yönetmen ve senarist koltuğunda oturan Kristina Buozyte ve Bruno Samper, beraber iş yürüterek harika bir filme imza atıyorlar. Bunun yanında oyuncu kadrosunda olan Raffilella Chapman ile Eddie Marsan merakla beklenen ikili olmakta. Herkesin beklentilerini yüksek tutan film, şu anda en yüksek zirvede yer alıyor. Ülke olarak Fransa, Belçika ve Litvanya’da geçen olay örgüsü, izleyicilere bambaşka bakış açısı katacak. Avrupa ve ABD’de yayınlanacak olan film yakın zamanda bütün Dünya’ya açılarak izlenme fırsatı yaratılacak. 30 Eylül 2022 tarihinde sunulacak olan Vesper için geri sayım başlamışken herkes heyecanla beklediğini dile getiriyor. Özellikle video ve yazılı olarak tepkilerini belli eden fanlar filmin bir an önce çıkmasını istiyorlar. 

Dünya ekosisteminin çökmeye başlamasıyla birlikte olaylar daha da kötüleşmeye ve akıl almaz bir hal almaya başlar. Bu durum karşısında hasta babasıyla yaşam mücadelesi veren Vesper, 13 yaşında, inatçı olan ve hayatta kalma becerilerini tehlikeli anlarda kullanmaya çalışan bir kızdır. Büyük gizemlerle dolu hayata alışmaya çalışırken hiç beklenmedik bir olay yaşanır. Camellia ismindeki bir kadın uçak kazası sonrasında akli dengesini yitirir ve Vesper’den yardım ister. Bu yardıma karşılık olarak ise Vesper, güvenli olan Kale’ye geçiş yolunu bulmak istediğini söyler. Bütün bu olaylar yaşanırken tehlikeli komşusu Jonas, büyük sırrı saklayan Camellia’yı aramaktadır. Çok geç olmadan Jonas’ın Camellia’yı aradığını fark eden Vesper ise tehlikeli bir maceraya atılarak geleceğin kilidini açmaya çalışır.

Bilimkurgu, dram ve macera üçlemesini bir arada izleyicilerine sunan Vesper, harika oyuncuları bir araya getiriyor. Daha önceki filmlerde de beraber oynadıklarını gördüğümüz karakterler, olay örgüsünü bambaşka kıvama getiriyor. Vesper film oyuncuları arasında Eddie Marsan, Richard Brake, Melanie Gaydos, Raffiella Chapman, Rosy McEwen, Edmund Dehn, Marijus Demiskis, Titas Rukas ve Markas Eimontas bulunmakta. Bütün bu oyuncuların yanı sıra daha farklı ve bambaşka özellikte karakterler de yer alıyor diyebiliriz. Bu isimlerin yanında sürpriz isimlerinde olduğunu açıklayan Vesper yönetmeni, film içerisinde izleyenleri hayrete düşürebileceğini de açıkladı.

Filme Yorum Yaz
Yorumlar
09.09.2023
Admin fembed benzeri GB si düşük indirme seçeneği ekleme yapabilirmisin