Barış Akarsu Merhaba

BETKANYON ÖDÜL KANYONUNDAN 4.000.000 TL ÖDÜL! HER GÜN FREESPİNLER İLE ÖDÜL KAZANMAYA BAŞLA!
PARİBAHİS 20.000TL+%150 HOŞGELDİN BONUSU+BEDAVA 150 FREESPIN TIKLA AL!

Barış Akarsu Merhaba filminin bilgileri

Baris Akarsu Merhaba

Barış Akarsu Merhaba 2022 6.3 Yerli Film
Film Süresi

115 Dakika

Ülke

Türkiye

Kategori2022 FilmleriBiyografi FilmleriDram FilmleriFilm izleTürk FilmiYerli Filmleri Yönetmen

Mert Dikmen

Oyuncular

Aslihan Kapansahin, Ismail Ege Sasmaz, Safak Pekdemir, Almila Ada, Hüseyin Avni Danyal, Metin Coskun, Burak Satibol, Ebru Nil Aydin

2022 yapımı Biyografi Dram ve Müzik türü Barış Akarsu Merhaba sitemize FULL HD kalite ile Tek Parça sizler için eklenmiştir. Aytaç Medya ve Fikri Harika Production tarafından hazırlan filmin yönetmenliğini Mert Dikmen üstlenmiştir. Filmin senaryo koltuğunda ise Can Anar oturmaktadır. Filmin yapımcı Özgür Tari’dir. Filmin oyuncu kadrosunda ise İsmail Ege Şaşmaz, Almila Ada, Hüseyin Avni Danyal, Şafak Pekdemir, Ebru Nil Aydın, Metin Coşkun, Burak Satıbol ve Aslıhan Kapanşahin gibi oyuncular yer almaktadır. Güçlü oyuncu kadrosuyla filmde Barış Akarsu’nun hayatı anlatılmaya çalışılmaktadır. Filmin müziğini Eser Taşkıran ve Mce Jingles üstlenmiştir.

2022 yılı yapım yılı olan film biyografi türünde dram içerikli filmdir. Barış Akarsu Merhaba filminin konusu 2004 yılında ‘’ Akademi Türkiye’’ isimli şarkısıyla ekranlarda yıldızı parlayan oyuncu film çekimleri için gittiği Bodrum’da yaşadığı trafik kazası sonucu hayatını yitirmesi üzerine yazılmıştır. Barış Akarsu’nun hayat hikayesi filmde konu edilmektedir.

Barış Akarsu 28 yaşında çok erken dönemde hayatını yitirmiş ünlülerimizden birisidir. 2007 yılında sanatçı doğum günü kazayı geçirmiş yoğun bakım ünitesine alınmış fakat tüm müdahalelere rağmen yoğun bakımdan çıkamadan 4 Temmuz günü yaşama veda etmiştir.

Barış Akarsu ufak yaşından itibaren müziğe ilgi duymuş ve bu alanda farklı enstrümanlar çalarak kendini geliştirmiştir. Profesyonel anlamda müzikle uğraşmak için 2004 senesinde Atv kanallarında yayımlanan Akademi Türkiye isimli yarışmaya katılmıştır.

1979 doğumlu olan sanatçı Bartın doğumludur. Islak Islak, Bir Sevmek Bin Defa Ölmek Demekmiş, Gözlerin, Rüzgar, Kimdir O, Yaz Demedim, Mavi, Her Şeyi Yak, Unutamadım, Amasra, Hasretler Ayrıkla Başlar, Yollarda Bulurum Seni, Aldırma, Allah’ım Güç Ver Bana, Ayrılacağız, Leyla, İsterdim gibi pek çok şarkıyı seslendirmiştir.

Filme Yorum Yaz
Yorumlar
27.11.2022
fim ne zaman gelir acaba